Skip to main content
Hikayemiz

Eğitim Danışmanlığı Alanında
Uzman Kadro

Hizmette çıkış noktamız müşteri faydasını üst seviyede tutmaktır. Bu yüzden sizlerle yaptığımız görüşmelerle, sizin için en faydalı yöntemi belirleyip ona göre program yapılmaktadır.

Önce bunu bilmelisiniz!

Ondört Yıllık Tecrübeler Sonunda İlmek İlmek Örülmüş Bir Kurum..

Dore Mentor, kuruluşlara ve bireylere birinci sınıf organizasyon, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış, ciddi düşünen bir şirkettir. Yılların deneyimi ve mükemmellik taahhüdü ile Dore Mentor, kurumsal becerilerini geliştirmek, bilgi tabanlarını geliştirmek ve kritik konularda uzman rehberliği almak isteyen işletmeler ve bireyler için güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır. Dore Mentor'daki ekip, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan sonuç odaklı çözümler sunmak için gerekli bilgi, beceri ve uzmanlığa sahip tecrübeli profesyonellerden oluşur. Eğitim programlarınızı optimize etmek, bilgi tabanınızı genişletmek veya karmaşık zorlukları güvenle aşmak istiyorsanız, Dore Mentor yardım etmek için burada. Başarı yolunda akıl hocanız olacağımıza güvenin.

Dil eğitimlerinde uzman kadro

Çeşitli etkinlikler ve organizasyon
planlamalarında destek

Yurt içi ve yurtdışı dil eğitiminden tutun kişisel gelişim ve uzmanlık eğitimlerine kadar her türlü eğitim hizmeti konusunda danışmanlık ve hizmet alabileceğiniz DORE Mentor, aynı zamanda çeşitli etkinlik, organizasyon planlamaları ve kurumlara özel danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Bize şimdi ulaşın

Haydi! Partiye Başlayalım.

Bireysel ya da kurumsal tüm eğitim danışmanlığı süreçlerinde bir tık uzağındayız.

Bize şimdi yazın.

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com