Skip to main content

 DUYURU VE ETKİNLİKLERİMİZ

Dore Mentor ailesi olarak 2023-2024 yılı eğitim ve etkinlik sezonumuzu açmış bulunuyoruz.  Aşağıda şu an için planlamaya alınan dil kurslarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili olarak bir liste yer almaktadır. Yeni planlamalar ile ilgili olarak sizleri düzenli olarak bilgilendireceğiz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan (twitter, facebook ve instagram =Dore Mentorluk) da takip edebilirsiniz. (Tabi duyurularımızı kaçırmamak bizi favorilere eklemenizde fayda var)  Planlanan programlar hakkında detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün eğitim ve atölye programlarında TCDD ile yapılan protokollere bağlı olarak belirli oranlarda indirimlerin yapılmasına devam edilmektedir. Detaylı bilgi için  0532 767 6319 veya info@dorementor.com dan bize ulaşabilirsiniz. 

YAZ DÖNEMİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI VE DİL KURSLARI

 • TAROTLA KİŞİSEL YAŞAM REÇETENİZ BİZDEN: Tarot Seansları ile bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Kendinizi daha derinlemesine keşfetmek ve içsel yolculuğunuzda size rehberlik etmesi için Tarot Seanslarına davetlisiniz! Tarot, yüzyıllardır kehanet, aydınlanma ve anlam arayışı için kullanılan bir araçtır. Bu eşsiz ve gizemli kartlar, zihin, beden ve ruhun birleşimini temsil eder ve bir denge ve farkındalık kaynağı olarak hizmet eder.Eğitmenimiz  Reiki Master/ Enerji Koçu ve Tarot Danışmanı Sinem Biriyetişir ile yapacağımız bu keyifli atölye seanslarımızdan ne gibi faydalar elde edeceksiniz?

1. Kılavuzluk ve rehberlik: Tarot kartları, size içsel rotanızda rehberlik etmek için araçlar sunar. Sizin için en uygun yolu bulmanızı sağlar ve çeşitli konularda değerli bilgilere sahip olmanıza yardımcı olur.   2. Netlik ve anlayış: Zihinsel ve duygusal berraklık sağlar. İçsel sorularınıza yanıtlar bulmanızı sağlar ve zorlu durumları daha iyi anlamanızı sağlar.   3. Farkındalık ve kişisel gelişim: Tarot, size derin bir içgörü ve farkındalık sağlayarak kendinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Potansiyelinizi keşfetmenize ve kişisel gelişiminizi desteklemenize yardımcı olur.   4. Olumlu yönlendirme: Tarot seanslarımız pozitif enerji ve ilhamla doludur. Size olumlu ve yapıcı bir perspektif sunar ve kendinize olan güveninizi artırır.Tarot Seanslarımızla içsel bir yolculuğa çıkın ve kendinizi keşfetmek için bize katılın! Eğitmenimiz pazartesi-cuma 14.00-17.00 arası önceden randevulu yüz yüze seanslar yapmaktadır. Daha fazla bilgi almak, seans rezervasyonu yapmak veya sorularınızı yanıtlamak için bizimle 0532 7676319’dan  iletişime geçebilirsiniz.

 • GRA-MİN ATÖLYESİ: Ressam Ayşe Gülbahar Ören ile özgün bir teknikle oluşturulmuş Gra-Min Atölyeleri için birebir yada arkadaşlarınızla grup kurarak aylık programlara; yada çay saati tadında tek günlük atölyelerimize katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifle, eviniz gibi sıcak bir ortamda yeni bir sanatsal çalışmayı tecrübe etmeye ne dersiniz? Program hakkında detaylı bilgi için 0532 7676319’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eserleriyle uluslararası sergi ve festivallere katılmış olan Ressam Ayşe Gülbahar Ören ile birlikte yapılacak Gra-Min çalışmaları, sanatçının Osmanlı resim sanatında yer alan gravür ve minyatür resim tekniklerini sentezleyerek oluşturduğu özgün bir resim tekniğidir. Bu çalışmalarda akrilik boya, ince resim fırçaları; kâğıt, tuval ve ahşap üzerine minyatür ve gravür motifleri kullanılmaktadır. Nazar boncuğu, çiçek motifi gibi desenler tek günlük atölyelerle tamamlanırken; daha detaylı çalışmalar için aylık atölyeler yapılmaktadır

 

 • RESİM ATÖLYESİ: Ressam Ayşe Gülbahar Ören ile birlikte dostlarınızla bir araya gelip hem resim yapın hem de gün tadında keyifli vakit geçirin. 

  Dostlarınızla birlikte katılabileceğiniz, aylık planlaması size göre ayarlanacak bir program bu. Hem arkadaşlarınızla keyifli ve sohbetli vakit geçirip; hem de ev toplantısı yapıyormuş gibi rahat bir ortamda kış günlerinin tadını çıkarmak istemez misiniz?Bu program tam size göre….. Program için yapmanız gereken tek şey minimum iki arkadaşınız ile bizi aramak!Hadi gelin içimizdeki sanatçıyı ortaya çıkaralım !

 

 

UZUN VE KISA DÖNEMLİ PLANLANAN DİL KURSLARIMIZ (HEM BİREYSEL HEM DE GRUP DERSLERİ İÇİN PLANLAMA YAPILMAKTADIR): Dil kursu planlamalarında hedef ve öğrencinin kişisel nitelikleri dikkate alınmadan yapılan kurs planlamalarında sonuç ne yazık ki hüsran olur. Çünkü dil kursları diğer kurslardan farklı olarak kişiye özeldir ve kişi yada gruplara göre farklılık gösterir. Öncelik dili konuşmanız olduğu için Dore Mentorluk bu doğrultuda programlar hazırlar. 

 •  İNGİLİZCE DİL KURSU PROGRAMLARI: SİZE ÖZEL TALEPLERİNİZE UYGUN DİL KURSU PROGRAMLARIMIZ İÇİN KAYIT SÜREÇLERİ DEVAM EDİYOR. 

 • DORE LINGUISTIC
 • DORE ZERO
 • ENGLISH SECTOR FOR TOURISM
 • TUREB ENGLISH EXAM

 

 

 • LATİN DİL KURSU PROGRAMLARI: SİZE ÖZEL TALEPLERİNİZE UYGUN DİL KURSU PROGRAMLARIMIZ İÇİN KAYIT SÜREÇLERİ DEVAM EDİYOR. 

Her Seviyeye Yönelik Latin Dil Kursları: Portekizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dilleri için hem özel ders hem de grup planlamalarıyla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

 • ENDONEZYACA (ENDONEZCE) DİL KURSU PROGRAMLARI: SİZE ÖZEL TALEPLERİNİZE UYGUN DİL KURSU PROGRAMLARIMIZ İÇİN KAYIT SÜREÇLERİ DEVAM EDİYOR. 

Her Seviyeye Yönelik Endonezyaca Dil Kurslarında hem özel ders hem de grup planlamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com