Skip to main content

Yayla soup maintained its place in CNN Travel’s ’20 best soups in the world’ list this year as well. In the list, it was stated that plateau soup was considered a source of healing and was especially served to patients in some hospitals. Other soups on the list are Gazpacho from Spain, Banga from Nigeria, Tonkotsu ramen from Japan.

La sopa Yayla también mantuvo este año su lugar en la lista de las “20 mejores sopas del mundo” de CNN Travel. En la lista se decía que la sopa de meseta se consideraba una fuente de curación y se servía especialmente a los pacientes en algunos hospitales. Otras sopas de la lista son el gazpacho de España, el banga de Nigeria y el ramen Tonkotsu de Japón.

A sopa Yayla também manteve seu lugar na lista das ’20 melhores sopas do mundo’ da CNN Travel este ano. Na lista, constava que a sopa de platô era considerada uma fonte de cura e era servida principalmente aos pacientes de alguns hospitais. Outras sopas da lista são Gaspacho da Espanha, Banga da Nigéria, Tonkotsu ramen do Japão.

 

Ceyda Işık Kumyalı

Author Ceyda Işık Kumyalı

2002 yılında Uludağ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra birkaç farklı iş dalında çalışıp yapmak istediğim işe karar verme sürecinin ardından 2008 yılında biblioteka kültür merkezinde Sevgili Gazi Ünsal ile çalışmaya başladım. Burası hayatımda dönüm noktası oldu. 14 yıl burada dil eğitimi programlarının planlanıp, organize edilmesinden; çeşitli kişisel gelişim seminerlerinin programlanmasına kadar bir çok konuda biblioteka kültür merkezinde yönetici konumunda çalıştım. 2022 yılında biblioteka kültür merkezi kapanınca DORE Mentor olarak kendi şirketimi kurdum ve aynı ruhla çalışmaya devam ediyoruz....

More posts by Ceyda Işık Kumyalı

Leave a Reply

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com