Skip to main content

Sahne Işıklarını Üzerinize Çekin: İngilizce Drama Atölyesi

Merhaba sanat ve tiyatro severler! Sahne ışıkları altında parlamak ister misiniz? O zaman sizin için mükemmel bir atölyemiz var! İngilizce Drama Atölyesi’ne katılarak hem dil becerilerinizi geliştirin hem de tiyatro dünyasına adım atın!
Bu etkileyici atölye, İngilizce konuşulan sahne sanatlarının heyecanını keşfetmek isteyen tüm yetenekli oyunculara hitap ediyor. Profesyonel bir tiyatro ve dil eğitmeni tarafından yönetilen derslerde, sahne performansı yapma ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.
Atölye boyunca, tiyatro oyunlarında kullanılan dil ve ifadeleri öğrenecek, doğal İngilizce konuşmanın sırlarını keşfedeceksiniz. Ayrıca, karakter analizi, ses ve nefes kontrolü, beden dili ve sahne varlık gibi temel tiyatro becerileri üzerinde çalışacaksınız.
Bu atölye, sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yaratıcılığınızı da canlandıracak. Bir karaktere hayatın vermek, duyguları zenginleştirmek ve bir hikayeyi sahnede anlatmak için İngilizce dilini kullanacaksınız.
Kendinizi tiyatro sahnesinde görmek istiyorsanız, tam size göre! Ayrıntılar şu şekildedir:
– Tanıtım ve planlama amaçlı olarak ilk Etkinlik ücretsizdir.
– Etkinlik Tarihi: 14.09.2023
– Etkinlik Saati: 19.30-21.30
– Etkinlik Yeri: Dore Mentorluk Kemankeş Karamustafa Paşa Mah Hoca Tahsin Sok No:21 Polat İş Hanı Kat:3 Daire:5
Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve sahnenin büyüsünü deneyimleyin! Hemen kaydolun ve İngilizce Drama Atölyesi’nde yerinizi ayırtın!
Ceyda Işık Kumyalı

Author Ceyda Işık Kumyalı

2002 yılında Uludağ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra birkaç farklı iş dalında çalışıp yapmak istediğim işe karar verme sürecinin ardından 2008 yılında biblioteka kültür merkezinde Sevgili Gazi Ünsal ile çalışmaya başladım. Burası hayatımda dönüm noktası oldu. 14 yıl burada dil eğitimi programlarının planlanıp, organize edilmesinden; çeşitli kişisel gelişim seminerlerinin programlanmasına kadar bir çok konuda biblioteka kültür merkezinde yönetici konumunda çalıştım. 2022 yılında biblioteka kültür merkezi kapanınca DORE Mentor olarak kendi şirketimi kurdum ve aynı ruhla çalışmaya devam ediyoruz....

More posts by Ceyda Işık Kumyalı

Leave a Reply

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com