Skip to main content

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birinde uzmanlaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yeni ve heyecan verici İspanyolca Dil Kursumuzu sunmaktan heyecan duyuyoruz. İster tamamen yeni başlayan biri olun, ister mevcut dil becerilerinizi geliştirmek isteyin, bu kurs tam size göre!

 Kurs ayrıntıları:
 – Süre: 3 ay (60 saat)
– Program: Hafta içi akşam 19.00-21.30 saatleri arası (günler öğrencilerle yapılacak toplantı sonrası haftada 2 veya 3 gün olarak  beraber belirlenecektir.)
 – Konum: Dersler Karaköy’deki yerimizde yada talebe göre online olarak planlanacaktır
– Ücret: 7-10 kişilik sınıflarda kişibaşı 3000 TL’dir
Kurstan Önemli Noktalar:
 1. Etkileşimli Öğrenme: Kursumuz, öğrencilerin kavramları pekiştirmek ve iletişim becerilerini geliştirmek için eğlenceli etkinliklere, grup tartışmalarına, rol oyunlarına ve pratik alıştırmalara katıldığı deneyimsel öğrenmeye odaklanır.
 2. Nitelikli Eğitmenler: Deneyimli ve anadili İspanyolca olan eğitmenlerimiz, öğretme ve dinamik bir öğrenme ortamı yaratma konusunda tutkulu. Bilgilendirici dersler ve kişiselleştirilmiş geri bildirimler sunarak dil öğrenme yolculuğunuzda size rehberlik edecekler.
 3. Kapsamlı Müfredat: Özenle seçilmiş müfredat, kelime dağarcığı oluşturma, gramer kuralları, cümle yapısı, telaffuz, dinlediğini anlama, okuma ve yazma dahil olmak üzere temel hususları kapsar.  Hem sözlü hem de yazılı İspanyolcayı geliştirmek için çok yönlü bir eğitim sağlıyoruz.
 4. Kültürel Etkileşim: Dil öğrenimi, sözcük dağarcığı ve gramerden çok daha fazlasıdır.  Kursumuz, farklı gelenekleri, görenekleri ve İspanyolca konuşulan dünyanın ardındaki zengin tarihi keşfetmenize olanak tanıyan kültürel unsurları birleştirir.
 5. Destekleyici Topluluk: Dil becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve dil alışverişinde bulunabileceğiniz canlı bir öğrenci arkadaş topluluğuna katılın.  Destekleyici ağımız size ilham verecek ve İspanyolca’yı gerçek hayatta kullanmanız için fırsatlar sağlayacaktır.
 Kayıt Bilgileri:
İspanyolca öğrenmek için bu mükemmel fırsatı değerlendirmek üzere, kaydınızı tamamlamak için lütfen 0532 767 6319 numaralı telefondan  veya ceyda@dorementor.com mail adresinden bizimle iletişime geçin. Sınırlı sayıda yerimiz vardır, bu nedenle bir an önce yerinizi ayırtmanızı öneririz.
 İspanyolca Dil Kursumuzun sizi yeni kültürlerle bağlantı kurma, ufkunuzu genişletme ve bir fırsatlar dünyasının kapılarını açma konusunda güçlendireceğinden eminiz.  Dil becerilerinizi geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayın!
 Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, lütfen 0532 767 6319 telefon numarasından güler yüzlü ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Ceyda Işık Kumyalı

Author Ceyda Işık Kumyalı

2002 yılında Uludağ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra birkaç farklı iş dalında çalışıp yapmak istediğim işe karar verme sürecinin ardından 2008 yılında biblioteka kültür merkezinde Sevgili Gazi Ünsal ile çalışmaya başladım. Burası hayatımda dönüm noktası oldu. 14 yıl burada dil eğitimi programlarının planlanıp, organize edilmesinden; çeşitli kişisel gelişim seminerlerinin programlanmasına kadar bir çok konuda biblioteka kültür merkezinde yönetici konumunda çalıştım. 2022 yılında biblioteka kültür merkezi kapanınca DORE Mentor olarak kendi şirketimi kurdum ve aynı ruhla çalışmaya devam ediyoruz....

More posts by Ceyda Işık Kumyalı

Leave a Reply

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com