Skip to main content

ispanyolca dil kursu

Değerli Dostlar,

Yaz dönemi için gerek kişisel gerekse grup planlaması olarak A1 ve A2 seviyeleri için İspanyolca dil kursu planlaması yapılmaktadır. Programlar hakkında detaylı bilgi almak için 0532 767 6319 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir yada yüz yüze görüşme yapmak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Dil kursu planlamalarında önceliğimiz, dili konuşmaya yönelik bol alıştırma yapılmasıdır. Bu sebepten hangi seviye olursa olsun dilbilgisi eğitimleri ağırlıklı konuşma pratiği ile yürütülmektedir. Programlar alanında uzman eğitmenler eşliğinde katılımcıların talepleri dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Ceyda Işık Kumyalı

Author Ceyda Işık Kumyalı

2002 yılında Uludağ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra birkaç farklı iş dalında çalışıp yapmak istediğim işe karar verme sürecinin ardından 2008 yılında biblioteka kültür merkezinde Sevgili Gazi Ünsal ile çalışmaya başladım. Burası hayatımda dönüm noktası oldu. 14 yıl burada dil eğitimi programlarının planlanıp, organize edilmesinden; çeşitli kişisel gelişim seminerlerinin programlanmasına kadar bir çok konuda biblioteka kültür merkezinde yönetici konumunda çalıştım. 2022 yılında biblioteka kültür merkezi kapanınca DORE Mentor olarak kendi şirketimi kurdum ve aynı ruhla çalışmaya devam ediyoruz....

More posts by Ceyda Işık Kumyalı

Leave a Reply

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com