Skip to main content

ENDONEZYA HAKKINDA BİLGİ

İNFORMASİ TENTANG INDONESIA
Endonezya Cumhuriyeti, dünyanın en büyük takımada ülkesidir. Başkenti en kalabalık şehirlerden biri olan Jakarta’dır. Resmi dil Endonezcedir. Dünyanın en kalabalık Müslüman ülkesi ve aynı zamanda dünyanın en sıcak ve nemli ülkesidir.

Republik Indonesia adalah negara terbesar di dunia. Ibukotanya adalah Jakarta, salah satu kota yang paling ramai. Bahasa resminya adalah bahasa Indone- sia. Ini adalah negara Muslim terpadat di dunia dan pada saat yang sama negara paling hangat dan paling penting di dunia.

Ceyda Işık Kumyalı

Author Ceyda Işık Kumyalı

2002 yılında Uludağ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra birkaç farklı iş dalında çalışıp yapmak istediğim işe karar verme sürecinin ardından 2008 yılında biblioteka kültür merkezinde Sevgili Gazi Ünsal ile çalışmaya başladım. Burası hayatımda dönüm noktası oldu. 14 yıl burada dil eğitimi programlarının planlanıp, organize edilmesinden; çeşitli kişisel gelişim seminerlerinin programlanmasına kadar bir çok konuda biblioteka kültür merkezinde yönetici konumunda çalıştım. 2022 yılında biblioteka kültür merkezi kapanınca DORE Mentor olarak kendi şirketimi kurdum ve aynı ruhla çalışmaya devam ediyoruz....

More posts by Ceyda Işık Kumyalı

Leave a Reply

Dore Mentor

Eğitim Danışmanlığı Alanında Uzman Kadro

İletişim

Tel: +90(532)7676319
Mail: dore.mentor@outlook.com
info@dorementor.com